Skoro to nie ciąża, to co?

Witam,
mam 20 lat, ostatnią miesiączkę miałam 9 października. Bardzo obfitą, bolesną, z wymiotami. Lekarz nie wiedział, co się dzieje, więc wysłał mnie na USG sondą tv. Odbyło się 10 listopada, 2 dni po planowanym przyjściu miesiączki.
Pani doktor stwierdziła, że wszystko jest w porządku, jak przed miesiączką. Do tej pory nie przyszła. Bolą mnie jedynie piersi i raz na jakiś czas brzuch, kilkusekundowy silny ból, zaraz przechodzi. Skoro to nie ciąża, bo nie została wykryta przez lekarza przy badaniu, to co?
Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

Witam serdecznie!
Pęcherzyk ciążowy zaczyna być widoczny w USG między końcem 4 tygodnia, a początkiem 5.
Badanie USG przeprowadzone na 2 dni po terminie spodziewanej miesiączki nie jest do końca wiarygodne.
Sugerowałabym powtórzenie badania USG za tydzień, ewentualnie wykonanie testu ciążowego z krwi.
Pozdrawiam