Skośne złamanie piątej kości śródstopia

Dzien dobry ..Panie doktorze mam skosne zlamanie v kosci srodstopia. na 2.5 cm.Po 1 m-c zdjeto mi gips,poniewaz noga puchla.Juz jest 3 m-ce i nie ma zrostu.Wapno z wit D3 biore od poczatku,a od m-ca ostogenon jeszcze.Chodzilam o 2 kulach,spierajac sie na piecie,a teraz doktor zalecil mi chodzenie o 1 kuli.Jesli nie ma zrostu,to czy moge tak chodzic i czy mam sie nie martwic co do zrostu?

Renata GrzechociĹska

Jeśli lekarz prowadzący nie widzi przeciwwskazań do takiego postępowania to może Pani chodzić o jednej kuli.