Skracająca się szyjka macicy w 24. tygodniu ciąży

Witam, Jestem w 24 tygodniu ciąży i mam problem ze skracającą się szyjką macicy. W 21tc szyjka miała długość 3cm, obecnie to 2,5cm i lejkowaty kształt. Lekarz przepisał mi Luteinę dopochwowo 2xdziennie i Aspargin 3x2tab. Czy jest to wystarczające w moim przypadku? Wiele czytałam na temat szwu oraz krążka Pessara i martwię się, że lekarz nie podjął decyzji o założeniu jednego z nich..

Renata GrzechociĹska

Proponuję na chwilę obecną zastosować się do zaleceń oraz na bieżąco kontrolować Pani stan.