Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 1 4 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skrajne uczucia i emocje

Witam,często zmagam się z męczącymi myślami w jednej chwili wszystko wydaje mi się łatwe i możliwe,a za chwilę ta sama myśl wydaje mi się beznadziejna,że coś jest niemożliwe,bez rozwiązania.Skąd takie skrajne odczucia?Nerwica,depresja,inna choroba?
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Podobne rozchwianie emocjonalne może być sygnałem różnych trudności. Także przemęczenia, kryzysu czy stresu, chociaż może także znamionować nerwicę lub zaburzenia osobowości. Zachęcam do kontaktu z psychologiem.

Psycholog i psychoterapeuta. Absolwentka Uniwersytetu Jagiellońskiego.
0

Witam, trudno jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Opisywana przez Panią chwiejność może być sytuacyjna, związana z bieżącym problemem, może również mieć głębsze podłoże. Warto przyjrzeć się szerzej swoim odczuciom w kontakcie z psychoterapeutą. Pozdrawiam Agnieszka Jagielak

0

Witam, z Pani opisu nie wynika czy trudnością jest nerwica, depresja czy inna choroba. Taką diagnozę może postawić psycholog po wnikliwszym zbadaniu charakteru Pani trudności. Zachęcam do konsultacji z psychoterapeutą. Podczas takiej konsultacji może Pani przyjrzeć się temu, czy Pani objawy mają charakter incydentalny - pojawią się w reakcji na coś, na jakieś wydarzenie, które szczególnie Panią porusza, czy raczej są związane z jakąś głębszą trudnością.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety