Skrajne zachowania u partnera

Witam mój problem to porzycie z mężem .Sama nie wiem jak mam sobie z tym poradzić i jak to zrozumieć?Są dni gdy mąż jest ciepłym ,dobrym i wsaniałym człowiekiem ale nagle zamienia się w innego człowieka -złego i okrutnego.Ja bym żyła z dwoma osobami w jednym ciele.pragnę też nadmienić ,że ten zły mąż obwinia mnie za całe zło-nie rozumiem .proszę o pomoc pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zamieszczony opis może wskazywać na zaburzenia zachowania u Pani męża. Mąż zdecydowanie powinien zostać zbadany przez psychologa lub lekarza psychiatrę. Przede wszystkim proszę jednak szczerze porozmawiać z mężem.

Witam, osoby które maja problem z zachowaniem tego typu wymagają pomocy specjalisty w tym wypadku psychologa i psychiatry, ponieważ problem bezpośrednio dotyczy Pani oraz momentów, kiedy mąż Panią obwinia, co jest przejawem przemocy z jego strony, uważam, iż powinna się Pani zgłosić i porozmawiać bardziej o tej sytuacji z psychologiem.

Mgr Magda A. Pytlok

Witam serdecznie!

Znajduje się Pani w trudnej sytuacji. Rozumiem, że jest już Pani wycieńczona całą sytuacją. Nie napisała Pani również czy agresywne zachowanie męża nasiliło się w ostatnim czasie czy zawsze był skłonny do agresji. Jeśli ma Pani również do czynienia z agresją fizyczną proszę nie czekać dłużej i rozpocząć działanie już dziś.
Dobrze zapewnić sobie pomoc psychologa dla siebie (prywatnie lub w Poradni Zdrowia Psychicznego dla Dorosłych) ale i rozważyć rozpoczęcie terapii dla par.
Pozdrawiam.