Skręcenie i zerwanie stawu skokowego a wynik badania MR

Witam,4 miesiąca temu miawem skręcenie i zerwanie stawu skokowego. Wynik badanja MR Ewolucja strefy stlucznia i obrzeku na krawedzi przysrodkowej powerchni stawowej bloczka kosci skokowej,w tym miejscu widoczne jest dyskretne nadlamanie podkorowe. Ewolucja masywnego uszkodzenia wiezadla strzalkowo-skokowego przedniego-wiezadlo masywnie obrzekniete o zatartej strukturze. Stan po znacznym naderwaniu wiezadla strzalkowo-pietowego-obrzekniente o zatar.struktuze. Nieznaczne naderwanie i zmiany obrzekowe wiazki przedniej(piszczelowo-skokowej pszedniej wiezadla trojgraniastego) Lagodne zmiany obrzekowe i pszeciazeniowe wiezadel miedzykostnych zatoki stepu. Na granicy badania uwidocznila siie strefa obrzeku w postawie II kosci srodstopia-najpewniej pozna ewolucja stluczenia. Lagodny obrzek tkanek miekkich w otoczeniu kostki bocznej.

Witam serdecznie,

Wynika badania uwidacznia zmiany urazowe w obrębie stawu skokowego.
Proszę udać się do lekarza ortopedy w celu konsultacji i ustalenia dalszego postępowania.

Pozdrawiam.