Skręcenie kolana i krwiak pourazowy
Po wizycie w szpitalnym oddziale ratunkowym , otrzymałem rozpoznanie : Skręcenie kolana lewego ,krawiak pourazowy, zwichnięcie ,skręcenie i naderwanie stawów i więzadeł kolana ; skręcenie i naderwanie innym nieokreślonych części kolana. Mam gips na Miesiąc . Krwiak miał 25 ml.Czy to coś poważnego? Będzie konieczna operacja ?Zdjecie Rtg nie wykazało złamania.

KOBIETA, 18 LAT ponad rok temu
Bóle kręgosłupa
Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.
Witam,
po okresie tzw "ostrym" i zdjęciu gipsu sugeruje USG stawu skokowego u ortopedy. Skręcenie stawu kolanowego ma bardzo różny przebieg. Wszystko będzie zależało od stanu miejscowego.