Skręcenie kostki i mrowienie stopy

Dzień dobry, wczoraj lekarz stwierdził u mnie skręcenie kostki i zalecił gips lub but ortopedyczny - za gips od razu serdecznie podziękowałam, a dopiero godzinę temu zdobyłam but - czy to normalne, że czuję mrówki na tej poduszeczce między śródstopiem a palcami? Co można zrobić, żeby przyspieszyć okres leczenia (Doktor uziemił mnie na 3 tygodnie, z możliwością przedłużenia o kolejne trzy...)? Czy z taką ortezą się normalnie śpi? Pozdrawiam, Ewa

Lek. Tomasz Budlewski

jeżeli mrowienie występuję być może jest jakiś ucisk na stopę. proponuję udac sie do lekarza zlecającego powyższe leczenie.