Skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa

Skręcenie odcinka szyjnego kręgosłupa.Kołnierz ortopedyczny noszony ok miesiąc czasu.rehabilitacja 6 dni laser,magnetronik i pozniej jeszcze 8 dni laser , prąd,. Chcę zapytać dlaczego przy skręcaniu głowy na boki coś jakby się w karku przestawia coś chrupie.

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną opisywanych przez Panią dolegliwości są najprawdopodobniej zmiany w kręgosłupie doznane w wyniku urazu. Zalecam konsultację z Pani lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam.