Skręcenie stawu a złamanie kostek stepu

witam, Bardzo proszę o pomoc w interpretacji wyniku rtg. Po złamaniu podgłowowym strzałki pod kolanem po 3 tyg unieruchomieniu gipsowym wykonałem kontrolnie rtg obrzękniętego stawu skokowego. Czy z załączonego zdjęcia wynika jakieś skręcenie stawu czy jakieś złamanie kostek stepu. Bo jeden lekarz stwierdził lekkie skręcenie, a drugi ze nic ze zdjęcia nie wynika. Gips był założony przed kostkę. zdjęcie: http://s3.ifotos.pl/img/rtgjpg_eaqersw.jpg

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Podane zdjęcie RTG powinien ocenić doświadczony radiolog lub ortopeda w odniesieniu do badania klinicznego.

Na załaczonym zdjęciu nie na cech złamania w obrębie stawu skokowego,więc jeśli w tym miejscu są dolegliwości bólowe i obrzęk świadczy to o skręceniu stawu.Część bliższa strzałki-w okolicach kolana na rtg nie cała widoczna wiec trudno sie wypowiedzieć na temat złamania podgłowowego.