Skręcenie stawu kolanowego prawego

Witam! mama problem z łąkotką. Na treningu doznałem skręcenia stawu kolanowego prawego. Uraz koślawiący uszkodzenie MCL 1st, uszkodzenie rogu przedniego MM, uszkodzenie częsciowe wiązadła lękotowo-piszczelowe (chyba naciągnięte) lekazr zalecił mi 3 tyg w ortezie 30,60.90 stopni co tydzień. I mam pytanie czy to samoistnie się zrośnie ? Co mam zrobić by szybciej się wygoiło ? Uszkodzenie jest bez pzremieszczenia i bez wylewu płynów - Co mam zrobić? (Mogę wysłać USG wrazie potrzeby na emaila)

I mam pytanie czy to samoistnie się zrośnie?
- najczęściej do tego dochodzi, ale nigdy takiej gwarancji nie ma
Co mam zrobić by szybciej się wygoiło?
- prawidłowe odżywienie, postępowanie zgodnie z zalecenia ortopedy
Uszkodzenie jest bez pzremieszczenia i bez wylewu płynów. Co mam zrobić?
- o postępowaniu powinien Panu powiedzieć ortopeda prowadzący