Skręcenie stawu skokowego kostki

mam pytanie skrecenie stawu skokowego kostki lewa strona 20 dni w gipsie teraz stabilizator ortopedyczny kostka jak byla tak jest spuchla i straszny bul ale co gorsza przezut na noge prawa i tez puchnie nie chodze prawie wcale jedynie o kulach co mozna na to poradzic bo konsultacje mam na22 12 2014

Witam,
w wyniku skręcenia jednego stawu skokowego nie ma możliwości przerzutu dolegliwości na drugi staw skokowy.
Ból i opuchlizna po skręceniu kostki może utrzymywac się do kilku miesięcy.
Stosowac należy żele przeciwobrzękowe, przeciwzapalne, chłodzenie kończyny i elewację