Skręcenie stopy a bóle kostki

Mam problem z kostką. 2 miesiące temu miałam nieszczesny wypadek i przkreciła mi się stopa. Nadal czuje ograniczony ruch stopy ale wcześniej miałam więcej ruchów ograniczonych. Czyli powoli mi się goi ale jednak boli. Czy mam iść do lekarza na przeswietlenie? Miałam robione zaraz po upadku i nic nie wykryło. Lekarz kazał okłady i altacet przykładać.

Dzień dobry,

Proszę skontaktować się z fizjoterapeutą, który zbada tkanki miękkie oraz poprowadzi dalszy proces fizjoterapii aby w pełni przywrócić zakres ruchomości w stawie. Sama prześwietlenie Pani nie pomoże. Skręcenie kostki (w zależności od jego stopnia) jest dość długotrwałym i złożonym leczeniem.

Pozdrawiam serdecznie.