Skręcone kolano i naciągnięcie więzadeł

Mialem skrecone kolano, na poczatku lekarz wyslal do szpitala, mowil ze potrzebna punkcja, nie zrobili jej a wyniklo na usg naciagniecie wiezadla pobocznego i naderwanie sciegna miesnia, nie pamietam nazwy, czuje bol podczas przeciazania, czasem jest uczucie ze strzyknieciem, jakby w bok ucieklo, czy to normalne dla tego urazu i czy sie zagoi? Lekarz mowil ze powinno przejsc w ciagu miesiaca, ale po 2 tyg nadal kłuje w rzepce.

Takie dolegliwości są normalne dla tego typu urazu i mogą utrzymywać się powoli zanikając przez około 1-2 miesiące. Najlepiej jednak, aby skonsultować się jeszcze w tej sprawi bezpośrednio z ortopedą.