Skręt jądra a bolesność bioder
Witam.Ponad miesiąc temu doświadczyłem niepełnego skrętu jądra i zostałem poddany leczeniu antybiotykami (stan zapalny).Od tamtego czasu w okolicach prawego jądra utrzymuje się dyskomfort oraz niekiedy bolesność w górnej jego części (nasieniowód?).Kilka dni temu wylądowałem na SOR z silnym bólem jądra,ale badania usg i lekarskie wykazały,że wszystko jest w porządku.Od około 2 tygodni towarzyszą mi bóle odcinka lędźwiowego,bioder i ogólna wrażliwość.Czy to może mieć związek z odczuwanymi bólami?

MĘŻCZYZNA, 19 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
70 poziom zaufania
Czy wykluczono zakażenie układu moczowego oraz kamicę nerkową? Objawy mogą być związane z przebytym przez Pana zapaleniem, ale nie powinny utrzymywać się tak długo. W przypadku utrzymywania się lub nasilenia sie objawów wskazana byłaby wizyta u lekarza rodzinnego lub urologa.
Pozdrawiam