Skrócenie cewki moczowej i wydłużenie penisa

Czy można skrócić cewkę moczową z tyłu gdyż uwiera ona mnie w odbyt, i jednocześnie czy można wydłużyć ją z przodu aby z penisem było wszystko ok?
ponad rok temu

Witam serdecznie. Operacje cewki moczowej są jak najbardziej możliwe i wykonywane. Konieczna jest jednak wcześniejsza wizyta u urologa, który po przeprowadzeniu bezpośredniego badania zweryfikuje czy do takiej operacji rzeczywiście istnieją wskazania.

Nie rozumiem w jaki sposób może cewka moczowa uwierać w odbyt (całkiem nieanatomiczne uzasadnienie takiego przypuszczenia) (?). Ani skracanie z tyłu cewki, ani wydłużanie z przodu jest niemożliwe i pozbawione sensu. W razie wątpliwości i jakiś dolegliwości związanych z układem moczowym radzę skonsultować się z urologiem.