Skrócenie się cyklu miesiączkowego a możliwość ciąży

Witam! Nigdy nie narzekałam na nieregularne cykle. Zawsze trwały 28 dni. Jednak poprzedni cykl skrócił się do 25 dni. Teraz już od 5 dni spóźnia mi się okres. Zrobiłam test ciążowy, ale wyszedł negatywny. Czy mimo wszystko mogę być w ciąży? Cały czas czuję ból w podbrzuszu. Czy powinnam się skonsultować z lekarzem czy czekać na wystąpienie krwawienia?

Witam,
jeżeli doszło do stosunku z możliwym zapłodnieniem - ciąża jest możliwa.
Nie napisała Pani po jakim czasie wykonała Pani test ciążowy.
Czasami skrócenie/wydłużenie cyklu się zdarza i nie jest to nieprawidłowością (cykle trwają 26-32 dni i są prawidłowe)
Proponuję poczekać do wystąpienia krwawienia, w innym wypadku wizytę.
pozdrawiam

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

jeśli test wykonany 14 dni po stosunku wyszedł negatywny to z 97% pewnością można powiedzieć że nie jest Pani w ciąży. Jesli wciąż nie dostała Pani okresu proszę udać się do ginekologa.

Pozdrawiam.