Skrócony okres po uprawianiu pettingu

uprawiałam petting( 15 sierpień )z chłopakiem mając na sobie bieliznę ( majtki ) , on natomiast był nago , tydzień po tym zdarzeniu dostałam miesiączki ( 21 sierpnia ) trwała ona 6 dni , o jeden dzien krócej niż zawsze .czy jest czym się martwić ? (ciąża ) a propos jak można zajść w ciąże przez majtki ?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę "przez majtki" jest znikome.
Okres trwający jeden dzień krócej niż zwykle nie jest powodem do niepokoju.
Proszę obserwować swój organizm, ale jeśli do tej pory nie ma Pani żadnych oznak to najpewniej nie jest Pani w ciąży.