Skrót RO na karcie ciąży a 34. tydzień
Co oznacza w karcie ciąży kółko z kreską tak na godzinie pierwszej i skrót RO. Dziękuję za odpowiedź. Dodam iż jestem w 34 tc.

KOBIETA, 31 LAT ponad rok temu
Witaminy w ciąży
Jedyne co mi przychodzi do głowy to skrót "R zero" oznaczający, że Pani nie rodziła (jest Pani pierwiastką). Pozdrawiam