Skrzep po usunięciu dolnej szóstki

Witam. Półtorej tygodnia temu miałam usuwaną szóstkę dolną, niestety nie zrobił się skrzep i było 4 dni temu łyżeczkowanie. Po dwóch dniach znowu zrobił się "krater", staram się wypłukiwać jedzenie (żeby znowu nie zgniło), ale nie wiem czy to aby na pewno dobrze się goi? Nic nie boli, czuję tylko "pulsowanie". Ewentualnie dodaję zdjęcie w linku http://madzius.g.w.interii.pl/20141228_220316.jpg

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku wątpliwości co do prawidłowości gojenia proszę udać się na wizytę do lekarza stomatologa.