Skrzepy i obfity okres jako skutek anoreksji

Witam, od dłuższego czasu nie miesiączkuję (skutek anoreksji). Ostatni okres, po pół roku wywołany tabletkami, miałam w październiku. Później znów nic i lekarz przypisał mi tabletki HTZ. Tydzień temu dostałam miesiączki. I mam nadal. Jest strasznie obfity, gęsty, ciemny i "ze skrzepami". Czy to normalna reakcja na zażywanie HTZ przez 20-latkę?

Dzień dobry,

Jestem psychologiem, nie endokrynologiem, ale ze znajomości konsekwencji anoreksji nasuwają mi się 2 pytania:

1. czy ma Pani pewność, że HTZ jest dobrze dobrana do potrzeb Pani organizmu?

2. czy robiła Pani badanie tarczycy- tsh oraz ft4?

Proponuję spotkanie konsultacyjne i ewentualnie dalsze wsparcie w walce z anoreksją.

Jeśli będzie Pani potrzebowała mojej pomocy proszę o telefon.
www.mozebyclepiej.pl

pozdrawiam,
Maria Czermińska