Skrzepy krwi i brak bólu menstruacyjnego a oczekiwanie na miesiączkę

Witam serdecznie. Około 28 marca powinnam dostać miesiączkę. Czekałam tydzień w spokoju -ponieważ mam jeszcze nieregularne.. Ale teraz zaczęłam się niepokoić ponieważ od 16 dni mam skrzepy- czasami aż czarne, a czasami pojawiają się dopiero około 15 nieraz 17, nie miałam żadnych bólów związanych z miesiączką. Czy jest to coś niepokojącego ? Dodam jeszcze, że na prawym jajniku ma torbiel i współżyłam 3 marca.

Lek. Rafał Gryszkiewicz

Witam, wskazany jest kontakt z ginekologiem i wyjaśnienie przyczyny dolegliwości.