Skrzepy krwi i brak miesiączki - co to oznacza?

Witam,
mam problemy z regularnym miesiączkowaniem, ale w ostatnich dniach zauważyłam podczas załatwiania się skrzepy krwi, ale nie mam okresu i jestem troszkę przerażona.
Proszę o pomoc i z góry dziękuję!

KOBIETA ponad rok temu

Dzień dobry!

Skrzepy krwi to krwawienie miesiączkowe. Czasami krew jest rzadka, czasami zawiera skrzepy, zwłaszcza po nocy, czy przy sikaniu zalegająca w pochwie krew, zanim wyleci, zdąży utworzyć skrzep. Jest więc wszystko w porządku.

Z poważaniem