Skrzepy krwi podczas miesiączki

Witam, ostatnio kochałam się z moim chłopakiem podczas pierwszego dnia okresu..okres mam regularnie co 28dni, czy jest możliwość zajscia w ciaze?? Po stosunku czułam się dobrze, tylko teraz mam 3dzień okresu i leci mi krew z szkrzypami krwi..co to może oznaczać?
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Ryzyko zajścia w ciążę w Pani przypadku jest praktycznie równe zeru. "Skrzepy krwi" podczas miesiączki nie są niczym niepokojącym. Natomiast gdy intensywność krwawienia jest bardzo duża i/lub towarzyszy temu silny ból podbrzusza należy zgłosić się koniecznie do Ginekologa. Pozdrawiam