Skrzepy krwi przy stwierdzonej szczelinie odbytu

witam,mam stwierdzoną szczelinę odbytu.pół roku temu byłam u proktologa,który dał leki i stwierdził,że szczelina jest mała i na tym etapie to pomoże,parę miesięcy było lepiej,nic nie bolało,nie krwawiłam.jednak od paru dni krwawię mocniej z odbytu podczas wyproznienia,dziś zauważyłam również skrzepy krwi.bardzo mnie to martwi.czy to normalne?co dalej robić?miałam robione dwie kolonoskopie,które nic groźnego nie wykazały.

Prawdopodobnie problem dotyczy kanału odbytu i znajdujacej się tam szczeliny. Jeśli szczelina utrzymuje się u Pani tyle miesięcy prawdopodobnie trzeba będzie rozważyć leczenie chirurgiczne. Wiecej informacji znajdzie Pani na naszej strinie www.melitamedical.pl w dziale Proktologia/Jakie choroby leczymy