Skrzepy krwi w trakcie miesiączki i silne bóle głowy a migrena lub menopauza

Witam mam 42 lata mam regularne miesiaczki dosc obfite trwajce okolo 6 dni ale w drugim dniu lub trzecim dniu sa duze skrzepy a jeszcze jedno przed miesiaczka taki kilka dni boli mnie glowa cos podobnego do migreny totalny szok nic nie pomaga tabletki nie pomagaja niekiedy jak zwymiotuje to juz jest ok na koniec miesiaczki to samo prosze o porade czy to menopalza czy migrena a moze cos innego ps serdecznie posrawiam i czekam na odp

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Zmiana charakteru krwawienia może być spowodowana zaburzeniami hormonalnymi. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który wdroży odpowiednie postępowanie.