Skrzepy w czasie miesiączki

Witam.Mój problem to moje skrzepy.Wczoraj miałam dość duże, ale za to nitkowate skrzepy ciemno bardzo ciemno czerwone coś jak wątróbka takie wręcz bordowe :) Na początku miesiączki było ok przyszła w tym na 100% spodziewanym dniu nie leciało dużo tylko mało, 2 dzień trochę wiecej, no i ten feralny 3 dzien...Skrzepy i dość dużo krwi...Dzis już się zmniejsza ilość krwi, lecz byłby to mój około 1 tydzień ciąży.... Gdzieś pisało, że jak kolor czerwonawy/brunatny to skrzep.Jak coś jasnego zarodek.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Na podstawie podanego opisu nie można jednoznacznie określić czy doszło do zaburzeń miesiączkowania czy poronienia na wczesnym etapie ciąży. Proszę udać się na wizytę do specjalisty ginekologa, który pokieruje procesem diagnostycznym.