Skrzepy w krwi podczas miesiączki wywołanej luteiną

Witam, Ostatni okres miałam 19 grudnia.tydzień temu brałam luteine na wywołanie go przez4dni po nastepnych 3 dniach dostałam okres(10marzec) jednak mój problem polega na tym iż są to same skrzepy krwi wczoraj słabsze a dzisiaj(11.03) mocniejsze.. Jeden był rozmiaru małego jajka kurzego i czułam jak ze mnie wychodzi.Ponadto jestem bardzo słaba,ból w podbrzuszu (silny) oraz promieniujący w dół ból kregosłupa ledzwiowego/miednicy Co ma robić??? Prosze o pomoc..

Zgadzam się z kolegą powyżej ---dlatego nie należy dopuszczać do dłuższych przerw-- powinna Pani brać regularnie leki na regulacje miesiączki