Skrzepy z krwią i brązowe upławy

Witam, 2 listopada dostalam okres trwal 7 dni , po tygodniu przerwy dostalam brazowe uplawy i po 3 dniach zaczely leciec mi galaretowate skrzepy z krwia , krwawienie trwa juz ponad tydzien co to moze byc ? czy mam czym sie martwic? dodam ze 16 czerwca tego roku bylam u ginekologa i mialam robiona cytologie i usg jajnikow i nic nie wykazalo

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji wskazana jest ponowna wizyta u ginekologa. Możliwymi czynnikami sprawczymi są wahania hormonalne albo uszkodzona śluzówka dróg rodnych w postaci np polipa, nadżerki lub mięśniaka. Proszę zgłosić się do swojego lekarza.