Skrzywienie członka a seks

Dzien dobry czy takie skrzywienie penisa jakie jest na zdjeciu moze uniemozliwic mi stosunki seksualne ??Czy bede umial wlozyc calego penisa do pochwy czy tylko czesc czlonka ;) Jezeli nie to bede musial isc do lekarza?? Prosze o szybko i wyjasniajaca odpowiedz ;) Z gory dziekuje ;%2A

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety nie ma żadnego zdjęcia. Proszę udać się do urologa. Jeżeli jest ewentualną patologia będzie można określić odpowiednie postępowanie.