Zapytaj lekarza

1 , 0 1 5 , 8 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skrzywienie członka a stulejka

Witam. Mój penis jest skrzywiony w dół tzn ok 3-4 cm od łona jest nagłe przekrzywienie w dół. Czy jest to normalne czy może nie i czy są sposoby na pozbycie się tego defektu. Chcę jeszcze dodać ze mam stulejkę.
MĘŻCZYZNA, 21 LAT ponad rok temu

Stulejka w Pana wieku wymaga interwencji plastycznej. Jeżeli chodzi o skrzywienie to nie można tego przypisać stulejce, proponuję wykonanie USG prącia w celu wykluczenia choroby Peyroniego. Możliwe jest także że taka jest po prostu Pana "uroda" - pewne odchylenia są wszak normą ale wymagają sprawdzenia. Pozdrawiam.

Urolog, absolwent McGill w Montrealu oraz Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Jedyny urolog w naszym kraju, który wykonuje zabiegi LSWT Renova leczące zaburzenia erekcji. Uzyskał certyfikat EDAP TMS dla Ablatherm® HIFU oraz certyfikaty Polskiego Towarzystwa Urologicznego w urologicznej diagnostyce ultrasonograficznej. Członek Polskiego Towarzystwa Urologicznego oraz European Association of Urology. W 2008 roku był kordynatorem Misji Medycznej i Humanitarnej Związku Polskich Kawalerów Maltańskich w Gruzji.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety