Skrzywienie członka w pełnym wzwodzie u 19-latka

Witam, od pewnego czasu mam problem z moim członkiem. Problem polega na tym, że przy pełnym wzwodzie jest on przekrzywiony w lewo, nie wiem czy przeszkadza to w seksie, ponieważ jestem jeszcze prawiczkiem, ale wolę się nie przekonywać. Czy są może jakieś sposoby na jego wyprostowanie? Czytałem o tym w internecie, że jest to jakieś niedokształcenie ciał jamistych i że trzeba im pomóc się rozwinąć. Tylko pytanie jak?

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza urologa, który po 1) oceni czy poziom skrzywienia prącia wymaga leczenia /czy też mieści się w normie/, a po 2) jeżeli będzie to "konieczne" zaproponuje odpowiednie leczenie.

Dzień dobry.

Rzadko się zdarza by penisy były idealnie proste - bywają lekko przekrzywione w jedną/drugą stronę, w górę bądź w dół. Jako jednak, że penis jest elastyczny, jego ewentualne skrzywienia nie przeszkadzają we współżyciu. Wyjątkiem mogą być przypadki mocnych skrzywień, trudno jednak powiedzieć jak to jest w Pańskiej sytuacji.
Wątpliwości może Pan łatwo rozwiać poprzez kontakt z urologiem bądź lekarzem seksuologiem.

Pozdrawiam.