Skrzywienie i zwyrodnienie odcinka T8-T9 - co to oznacza?
Witam. Cztery miesiące temu podczas usg stwierdzono u mnie w prawej piersi torbiel oraz zmianę mastopatyczna w lewej dwa torbiele opis usg bird 3 kontrola za 6 miesięcy.Po dwóch tygodniach od usg zaczęły się pieczenie szczypanie klucie swedzenie w piersi i w środku po czterech miesiącach przeszło na lewą pierś uczucie ciepła w środku i pod pacha czasami w plecach swedzenie.Są dni że muszę chodzić bez bielizny gdyż mam tak tkliwe ciało pod pachą. Rezonans wykazał skrzywienie i zwyrodnienie odcinka T8 T9 co to jest gdzie się udać.

KOBIETA, 44 LAT ponad rok temu
Trening na zdrowy kręgosłup
Coraz więcej osób zmaga się z wadami postawy. Wszystko przez siedzący tryb życia. Jeździmy samochodem, potem pracujemy przed komputerem, a nasze plecy cierpią. Sprawdź, jakie ćwiczenia wzmocnią kręgosłup.
Szanowna Pani, zwyrodnienie jest to inaczej zmiana degeneracyjna, jeśli nie występują objawy to na razie nie będzie wymagane leczenie, proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam