Skrzywienie i zwyrodnienie odcinka T8-T9 - co to oznacza?

Witam. Cztery miesiące temu podczas usg stwierdzono u mnie w prawej piersi torbiel oraz zmianę mastopatyczna w lewej dwa torbiele opis usg bird 3 kontrola za 6 miesięcy.Po dwóch tygodniach od usg zaczęły się pieczenie szczypanie klucie swedzenie w piersi i w środku po czterech miesiącach przeszło na lewą pierś uczucie ciepła w środku i pod pacha czasami w plecach swedzenie.Są dni że muszę chodzić bez bielizny gdyż mam tak tkliwe ciało pod pachą. Rezonans wykazał skrzywienie i zwyrodnienie odcinka T8 T9 co to jest gdzie się udać.

Szanowna Pani, zwyrodnienie jest to inaczej zmiana degeneracyjna, jeśli nie występują objawy to na razie nie będzie wymagane leczenie, proszę omówić wynik z lekarzem prowadzącym. Pozdrawiam