Skrzywienie kręgosłupa a jego bolesność

Mam 45 lat pracuje w sklepie mam ostatnio uporczywe bóle pleców i ramion proszę o diagnozę moich wyników .Mam prawostronne skrzywienie kręgosłupa piersiowego ..Prawidłowa kyfoza piersiowa.Trzony uwidocznionych kręgów piersiowych prawidłowej wysokości,poza niewielkimi zaostrzeniami na przedniej krawędzi Th5-Th10 zmian nie wykazuja .Przestrzenie międzytrzonowe Th6-Th9 nieznacznie węższe.Dostałam zabiegi rehabilitacyjne jak moge sobie jeszcze pomóc.Proszę o odpowiedz pozdrawiam

Piotr Pilarski

Opis wskazuje na chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa. Warto zacząć uprawiać sport np pływanie.

Pozdrawiam.

Lek. Tomasz Budlewski

Spokojnie proszę poczekać aż rehabilitacja zacznie działać. W przypadku braku poprawy proszę ponownie udać się do lekarza ortopedy, po badaniu będzie można zalecić odpowiednie postępowanie.