Skrzywienie nosa po zabiegu przegrody

Witam, zabieg na przegrodę nosa miałem 1,5 miesiąca temu. Dwa tygodnie po zabiegu było wszystko ok, lekarz mówił że przegroda jest prosta. Dzisiaj tak z ciekawości wsadziłem równolegle palce do nosa i stwierdziłem, że znowu jest krzywa. Czy możliwe jest, że po takim czasie przegroda sama jakoś się "odkształciła" do stanu podobnego, jak przed zabiegiem?

Tak, jest to możliwe dlatego radziłbym udać się ponownie na kontrolę do lekarza, który przeprowadzał zabieg.

Lek. Tomasz Stawski

Szanowny Panie - Pana interpretacja może wynikać z obrzęku, który jeszcze pozostał po urazie. Decydujące jest badanie lekarza prowadzącego.
Pozdrawiam serdecznie, dr n.med. Wojciech Kawiorski, specjalista chirurg, Kraków ( kontakt: chirurgiakrakow.pl )