Skrzywienie penisa i szybka ejakulacja podczas stosunku

Witam mam pytanie zwiazanie z moim skrzywieniem penisa. Moj penis jest skrzywiony w dol i wyglada jak banan czy to moze powodowac problemy podczas stosunku ??? A drugi problem to co zrobic gdy szybko dochodze i partnerka nie jest zadowolona bo stosunek trwa 2 min i wytrysk ??? Czy mozna jakos opuznic wytrysk ?? Za odpowiedz dziekuje

Dzień dobry!

Wczesny wytrysk jest niejako naturalny dla mężczyzn młodych, rozpoczynających dopiero życie seksualne, po dłuższej przerwie lub współżyjących nieregularnie. Jeśli czas trwania stosunku nie wydłuża się, a kontrola nad momentem wytrysku nie zwiększa się z czasem i rosnącym doświadczeniem, proszę zgłosić się do seksuologa. Wytrysk przedwczesny zazwyczaj leczy się farmakologicznie.

Niewielkie skrzywienie penisa jest naturalne i dotyczy dużej grupy mężczyzn. Zazwyczaj nie powoduje trudności we współżyciu.

Pozdrawiam!