Zapytaj lekarza

1 , 0 1 3 , 1 5 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skrzywiona przegroda nosowa a zabieg w Warszawie

Mam skrzywiona przegrode nosa z prawej strony ciagle zatkana prawa dziurke i uczucie zatkania ucha moje pytanie to czy sa powikłania po operacji np zrosty itp. oraz jak długo trzeba czekac na zabieg w warszawie bo obecnie to kazdy katar konczy sie antybiotykiem a teraz okres zimowy moze ktos moze polecic jakas klinike po za tym sa jakies gazy i opatrunki zelowe czy to zalezy od kliniki czy to zalezy od operacji netoda tradycyjna czy laserowa
KOBIETA, 30 LAT ponad rok temu

Operacja przegrody nosowej

Szanowny Panie, Nowoczesne leczenie skrzywienia przegrody nosowej to zabieg operacyjny korygujący kształt i ustawienie przegrody. Zabieg na otwartym nosie pozwala na precyzyjne wymodelowanie i naprawienie chrząstki przegrody. Czasami wykonywany jest łącznie z zabiegiem korekcji nosa jako całości. W naszej klinice nos operowany jest przez zespół złożony z laryngologa i chirurga plastyka.

Chirurg plastyczny zajmujący się chirurgią ręki, chirurgią estetyczną oraz mikrochirurgią. Członek Polskiego Towarzystwa Chirurgii Plastycznej, Rekonstrukcyjnej i Estetycznej, Polskiego Towarzystwa Chirurgicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Ręki.
umów wizytę 0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety