Skrzywiona przegroda nosowa u 38-latki

od kilku lat mam problem z zatykaniem nosa , raz jedna raz druga sapka opuchniety nos , trudnosci w oddychaniu zwlaszcza w nocy i problemy ze snem , ciagle mam uczucie zatykania uszu a zaraz potem jakby przez glosnik ktos rozmawial do mnie i to uciazliwe swedzenie w uszach mam ochote wlozyc drut zeby podrapac bo jest nie do zniesienia, podobno mam skrzywiona przegrode nosowa czy powinnam zoperowac ja, dziekuje za pomoc, kasia

Decyzja o operacji przegrody zależy od Ciebie. Jeżeli bywają chwile w których masz idealnie drożny nos to znaczy, że to nie tylko przegroda jest przeszkodą w oddychaniu nosem.