Skrzywione korzenie i głęboko zatrzymany ząb

Dzień dobry, tydzień temu miałam usuwaną górną ósemkę. Była głęboko zatrzymana i miała skrzywione korzenie. Po skomplikowanym usunięciu dostałam antybiotyk, bardzo spuchłam. Opuchlizna zeszła po 5 dniach, został siniak na poliku. Niepokoi mnie jednak miękka gula, która pojawiła się na dziąśle w okolicy szwów. Dziąsło już nie boli, mogę normalnie jeść. Co to może być?

Lek. Tomasz Budlewski

konieczne badanie stomatologiczne aby moc cos wiecej powiedziec. proszę koniecznie udac się do lekarza stomatologa.