Skrzywiony nos u nasady z lewej strony

witam mam taki problem otóż mam lekko skrzywiony nos u nasady z lewej strony problem jest taki że mam wrażenie jakbym nosił okulary taki naisk niie miałem tego nigdy i nikt z mojej rodzinki nie mam problemu ze snem nie mam bezdechów nie chrapię zapachy czuję nie ma t tym problemu obje dziurki są drożne polipów brak nie wiem co to może być płókam nos roztworem irigasin 1 x na 2 tyg dbam o niego używam pantenolu żeby cały czas śluzówka nie była sucha nie miałem tego nigdy krew wszystko w normie

Zostaw ten irigacin. to bzdura, to kłamstwo! Nie ma żądnej możliwości samodzielnego płukania zatok samemu. To Ci zaszkodzi na trąbki słuchowe uszy. Idź do laryngo0loga dobrego.