Skupisko grudek na członku

Witam serdecznie, mam maly problem na czlonku zauwazylem kilka grudek kolo siebie sa widoczne przy mocnym dotknieciu czuje ból, grudki dla mnie sa dziwnym objawem nigdy tak nie mialem dopowiem ze nie zmienily kolory na inny. Bardzo zaniepokoilem sie a wstydze się isc do lekarza na zywo chyba ze bedzie trzeba to wybiore sie

Aleksander Ropielewski

Wszystko wskazuje na to, że wizyta u dermatologa będzie wskazana, ponieważ bez przeprowadzenia badania nie jestem w stanie stwierdzić co jest powodem opisywanych zmian skórnych i w związku z tym jakie leczenie zastosować.