Skurcz akomodacyjny a ćwiczenia oczu

Witam Okulista stwierdził u mnie skurcz akomodacyjny i zalecił ćwiczenia oczu typu: ruch oczami w każdym kierunku, kręcenie ósemek. Wydrukowałem sobie również tablice harta i na nich staram się ćwiczyć patrzenie w dal i z bliska. Ile dziennie powinienem ćwiczyć z tablicami? Czy skurcz akomodacji oka może się cofnąć? Czy mogę korzystać z komputera?

Witam.popieram ćwiczenia mm.ocznych. skurcz akomodacje.pozdrawiam powinien się cofnąć. Jeżeli nie należy zastosować Sól Tropicamidem na noc przez około miesiąc. Proszę ćwiczyć około 3 minuty dziennie. Pozdrawiam serdecznie