Skurcz mięśni nad kolanem

Bardzo często łapie mnie bolesny skurcz nad kolanem po zewnętrznej stronie uda. Ból jest dość silny i łagodzi go tylko masaż ale taki z mocnym uciskaniem tych mięśni. Pracuję w nadzorze produkcji więc większość czasu chodzę. W ogóle dużo chodzę, na spacery, mieszkam na czwartym i lubię się ruszać. Podejrzewałam niedobór K i Mg ale ilości warzyw jem ogromne w czym pomidory to podstawa. Mam 46 lat .

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, proszę skonsultować się z lekarzem rodzinnym i wykonać oznaczenie poziomu elektrolitów. Lekarz rodzinny, po osobistym badaniu zleci dalsze postępowanie.