Skurcz mięśni pochwy podczas podniecenia

Mój problem zaczął się jakiś czas temu. Ból pojawia się w postaci skurczu mięśni pochwy, nad którym nie potrafię zapanować zaraz gdy zaczynam odczuwać podniecenie. Nie ważne, czy dotykam się sama, czy robi to mój partner. Ból jest tak silny, że muszę przerwać grę wstępną by się rozluźnić. Dyskomfort przechodzi zwykle w ciągu 10 min i później już nie odczuwam bólu podczas stosunku.

Dzień dobry Pani

Niestety trudno będzie się pani samej uporać z tym bólem, dlatego proszę zgłosić się do psychologa-seksuologa i opowiedzieć o tej dolegliwości, najlepiej pójść z partnerem .
Po wdrożeniu odpowiedniego postępowania i właściwej motywacji z pani strony można oczekiwać pozytywnych rezultatów. Terapia może być długotrwała i zależna od pani nastawienia i postępów. Pozdrawiam