Skurcz w udzie i złe samopoczucie

Witam. Wczoraj miałam dziwny skurcz w udzie o ile to był skurcz podczas snu. Udo lewej nogi nagle całe spucho od wewnetrznej strony nogi. Był to przeraźliwy bol ktory spowodował ze nawet stac nie mogłam na nodze, cała zesztywniała i ten ból a przy tym bardzo złe samopoczucie osłabienie takie jakbym miała zaraz zemdlec. Koszmar poprostu. zimne poty. czy to moze byc skutek przemeczenia czy pracy ciagłej na nogach. Brak witamin? Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.