Skurcze brzucha oraz ból głowy i serca a stres

Witam , mam pytanie , od kilku dni mam skurcze w brzuchu , bardzo boli mnie głowa i przed wczoraj poczułam silny ból w okolicy serca ( porównanie jakbym miała w środku żarzący się metal ból trwał około 20 minut , czy to jest coś poważnego dodam że mam ostatnio bardzo dużo stresu ?

Fale beta są energochłonne mocno obciążają umysł co może skutkować bólem głowy.
Znam 3 skuteczne sposoby na pana przypadłość:
1) wyeliminować przyczynę długotrwałego stresu
2) EEG BioFeedback
3) psychoterapia

witam,
objawy które pani wymienia są niepokojące. Sama łączy je Pani ze stresem, co może oczywiście być prawdą. Radziła bym pójść do lekarza rodzinnego, aby wykluczyć przyczynę chorobową poza tym/ i pomyśleć nad tym jak zredukować stres w Pani życiu. pozdrawiam i życzę poprawy samopoczucia