Skurcze dodatkowe serca

witam, czasem odczuwam mocniejsze skurcze serca, wyczytalem ze to skurcze dodatkowe, które miewa kazdy tylko niektórzy odczuwają je mocniej niż inni. Czyli rozumiem ze nie ma czym sie martwic? pozdrawiam. dodam ze chodze na silownie i jestem aktywny fizycznie

Lek. Tomasz Budlewski

Sądzę że dla pewności warto jest zapisać EKG aby móc określić czynność serca. Proponuję udać się do lekarza rodzinnego