Skurcze i ciągły ból podbrzusza

Witam serdecznie, Od kilku dni dokucza mi ból podbrzusza. Jest dość specyficzny - najpierw były to skurcze, a od wczoraj ból ten jest ciągły. Nie jest to ból miesiaczkowy, chociaż wydaje się podobny. Nie jestem w ciąży. Ból nasila się, jak stoję, natomiast poczułam ulgę w wannie z gorącą wodą, dlatego teraz leżę z ciepłym okładem na brzuchu. Nie mam jednak pomysłu, co to może być. Muszę czekać tydzień na wizytę u mojego ginekologa, chociaż zastanawiam się, czy to właściwy kierunek.

Lek. Tomasz Budlewski

pomocne działanie rozgrzewające może świadczyć o kamicy nerkowej. Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć.