Problem łysienia a usunięcie tarczycy

Dzień dobry . Mam problemy z lusieniem i nie jest to lysienie androgeniczne. Wlosy sa bardzo bardzo przerzedzone . Jestem po usunięciu lewego plata tarczycy w 2000r nadczynnosc . Od tego czasu hormony w krwi zawsze dobre. Natomiast mam taką dolegliwośc . 3 dni po okresie mam dośc mocne skurcze najprawdopodobnie lewego jajnika promieniujące do nogi , odbytu( pewnie jest nacisk na nerw ) . USG nie wykazuje nieprawidlowości .Mam też bardzo wrażliwe sutki i tak mam do owulacji. Póżniej wszystko mija

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Ze względu na łysienie sugeruję skonsultować się ze specjalistą dermatologiem, który oceni skórę głowy, określi rodzaj łysienia oraz wdroży dalsze postępowanie diagnostyczno-lecznicze. Ze względu na dolegliwości okolicy podbrzusza sugeruję konsultację ze specjalistą ginekologiem.