Skurcze jajników, nerek, bóle brzucha i pleców

Od dwóch dni boli mnie brzuch i plecy na dodatek czuje skurcze u dołu czyli jajniki itp ( tak choćby ktoś w okolicach intymnych uścisnął mnie z całej siły ) do tego też nerki mnie bolą , nie wiem co mi jest ?? :( dodam też że zwymiotowałam. Nie wiem czy to przez złe odżywianie się , proszę o pomoc . :)

Witam! opisane objawy najprawdopodobniej związane są z infekcją narządów płciowych i/lub dróg moczowych. Proszę bezwzględnie zgłosić się do lekarza który wdroży odpowiednie leczenie.